Hakkımızda
Sistem Eğitim Kurumları
Sistem Anaokulu
Sistem İlkokulu
Sistem Fen Lisesi
Sistem Anadolu Lisesi
Bir Eğitimci Kuruluşu
Sistem Koleji
Basında Sistem
 
Görsel Basın
Yazılı Basın
Kurucumuz
Videolar
 
SİSTEM EĞİTİM KURUMLARI

Eğitim ve öğretimde başarılarla dolu 35 yıllık bir deneyim. Bünyesinde Ana okulu – İlkokul – Ortaokul – Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi olan mükemmel bir eğitim kuruluşu.

Sektörün öncüsü ve lideri oldu. Yüz bini aşkın öğrencisini hayata ve sınavlara hazırladı.

Dört yüz bin öğrenci ve velinin katılımıyla gerçekleştirilen anketlerde üst üste üç yıl Konya’da yılın en başarılı eğitim kurumu seçildi.

Aynı yıl, aynı evden iki Türkiye birincisi ve aynı sınıftan altı Türkiye birincisi çıkardı. Eğitim sektöründe en çok vergiyi ödeyerek ilk yıl Takdirname, ikinci yıl Gümüş madalya, üçüncü yıl da Altın madalya ile ödüllendirildi.

Yazır Mahallesi Bayavşar sokakta hizmet veren on altı bin metrekarelik eğitim kampüsünde tüm eğitim alanlarıyla birlikte, sosyal tesisleri, kapalı spor salonları, yüzme havuzları, jimnastik salonu, iki futbol sahası, tenis kortu, açık basketbol salonları ile örnek bir eğitim kuruluşu.

Yeni hizmete açtığı Fen Lisesi ve Anadolu Lisesinde klimalı sınıfları, akıllı tahtaları, konferans salonları, bilişim sınıfları ile Türkiye’nin en modern eğitim ortamlarında hizmet sunuyor.

Başarılarla dolu daha nice otuz beş yıllara...